VI Środkowoeuropejska Wystawa Gołębi Pocztowych – Trencin – Słowacja 2018 r.

Zestawienie wyników w kategorii Standard - Trencin 2018

Orginalny plik pdf : Kliknij tutaj 

Poniżej przedstawiono wyniki jakie osiągnęli Polscy Hodowcy w kategorii SPORT na Środkowoeuropejskiej Wystawie Gołębi Pocztowych Trencin - Słowacja która miała miejsce w dniach 25 - 27 stycznia 2018 roku.

Gratulacje za osiągnięte wyniki, oraz życzymy dalszych sukcesów.

KLASA SPORT - A

miejsce: 7

. Michał TRÓJCZAK    

  • WARSZAWA

  • PL-0452-14-5118

  • PktSw./Coef  30,563

miejsce: 10

 Paweł MĘDRYSA      

  • KRAKÓW

  • PL-0388-14-2035

  • PktSw./Coef 31,940

miejsce: 11

 TRZASKA MAREK

  • OPOLE POŁUDNIE

  • PL-0264-14-9155

  • PktSw./Coef 33,181

 

KLASA SPORT - B

miejsce: 1

 PIOTROWSKI MAŁG.i MAR.   

  • KATOWICE

  • PL-0422-14-2041

  • PktSw./Coef 8,573

miejsce: 2

 BARANOWSKI TEAM              

  • WARSZAWA

  • PL-03-15-12033

  • PktSw./Coef 12,509

miejsce: 3

Paweł MĘDRYSA             

  • KRAKÓW

  • PL-0388-14-0350

  • PktSw./Coef 14,422

 

KLASA SPORT - C

miejsce: 1

 Edward KOZIEŁ            

  • KIELCE

  • PL-0171-12-789

  • PktSw./Coef 8,717

miejsce: 2

 A.Ewa HAŃDEREK               

  • BIELSKO-BIAŁA

  • PL-034-14-4051

  • PktSw./Coef 10,472

miejsce: 3

 KAHLER KRYSTIAN       

  • KATOWICE

  • PL-0125-13-3603

  • PktSw./Coef 12,231

 

KLASA SPORT - D

miejsce: 1

 MUSIK WITOLD i PIOTR        

  • KATOWICE

  • PL-0137-14-2250

  • PktSw./Coef 18,089

miejsce: 2

 WIECZORKIEWIC-BIAŁOWĄS   

  • WROCŁAW

  • PL-0348-15- 28

  • PktSw./Coef 21,475

miejsce: 3

 WĘGLEWSKI KRZYSZTOF      

  • ŁÓDŹ

  • PL-0227-13-8899

  • PktSw./Coef 24,182

 

 

KLASA SPORT - E (Maraton)

miejsce: 1

Andrzej NALEPA       

  • KRAKÓW

  • PL-0198-12- 243

  • PktSw./Coef 11,799

 

miejsce: 4

 MARKS JAN i RAFAŁ            

  • KATOWICE

  • PL-0400-14-2829

  • PktSw./Coef 13,838

 

miejsce: 5

 Gabryś Piotr Rafał   

  • NOWY SĄCZ

  • PL-229-12-3733

  • PktSw./Coef 17,442

 

KLASA SPORT - F (Gołębie Młode)

miejsce: 1

KOSTORZ ŻÓŁKIEWICZ           

  • OPOLE

  • PL-0268-17-4147

  • PktSw./Coef 0,883

miejsce: 2

 LAZAR GRZEGORZ                 

  • KATOWICE

  • BELG-17-3087823

  • PktSw./Coef 0,931

miejsce: 7

 GLANDYS MIECZYSŁAW         

  • KATOWICE

  • PL-0408-17- 277

  • PktSw./Coef 2,580

 

KLASA SPORT - G (Gołębie Roczne)

miejsce: 2

 ŁUKASZ BŁACHNIO    

  • LUBLIN

  • PL-03-16-3142

  • PktSw./Coef 5,033

miejsce: 3

 Adam KWIATKOWSKI     

  • KIELCE

  • PL-0176-16-4422

  • PktSw./Coef 5,930

miejsce: 5

 Edmund WEGNER        

  • BYDGOSZCZ

  • PL-036-16-8153

  • PktSw./Coef 7,094

 

 

KLASA SPORT - H (Gołębie Dorosłe)

miejsce: 1

 KRASIK DARIUSZ          

  • WROCŁAW

  • PL-0354-13-6580

  • PktSw./Coef 6,868

miejsce: 4

 Krzysztof TOMIAK    

  • POZNAŃ

  • PL-0284-13-3030

  • PktSw./Coef 14,487

miejsce: 5

 JENDRYSIK AREK i MARIO   

  • KATOWICE

  • PL-0160-13-5121

  • PktSw./Coef 15,863

Wyniki  plik.pdf : kliknij tutaj

Top
Przejdź do paska narzędzi