Wyniki Mistrzostw

Polski PZHGP 

Reprezentacja Polski na Olimpiadę Gołębi Pocztowych 2019 Poznań.

Gołębie pocztowe Reprezentacja Polski - Kadra 2019 PZHGP

XXXVI Olimpiada Gołębi Pocztowych

Olimpiada Gołębi Pocztowych która odbędzie się w Poznaniu, w dniach 25-27 stycznia 2019 roku po raz trzydziesty szósty w Polsce. Olimpiada Gołębi Pocztowych, której towarzyszyć będą Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów.

Dlaczego warto odwiedzić Olimpiadę Gołębi i Targi Gołębi Pocztowych i Akcesoriów w Poznaniu 25-27 stycznia 2019 ?
  • Spotkasz najlepszych hodowców w Polsce zobaczysz najpiękniejsze gołębi pocztowe na świecie
  • Będziesz mógł  nawiązać kontakty z innymi którzy dzielą taką samą pasję jak ty
  • Będziesz miał dostęp do najnowszych produktów oraz akcesoriów wykorzystywanych w procesie hodowli gołębi pocztowych

 

Generalnym Mistrzem Polski 2018 MOCARSKI T. i W.
Region: VII Okręg:Białystok Oddział: Łomża Miasto Konk.: 35 Pkt: 1 893,44
Mistrzem Polski Kategorii A W Roku 2018 Został: BUGAŁA PIOTR
Region: III Okręg: KATOWICE Oddział: RUDA ŚLĄSKA-2 Konk.: 18 Coef.  22,06
Mistrzem Polski Kategorii B W Roku 2018 Został: Kobiela Marcin
Region: IV Okręg: Kielce Oddział: Radom Konk.: 15 Coef.: 26,57
Mistrzem Polski Kategorii C W Roku 2018 Został: Mielczarek Wiesław
Region: V Okręg: CZĘSTOCHOWA Oddział: CZĘSTOCHOWA I Konk.: 12 Coef.: 24,61
Mistrzem Polski Kategorii M W Roku 2018 Został: Widomski Zygmunt
Region: IV Okręg: Rzeszów Oddział: Sanok Konk.: 6 Coef.: 8,83
Mistrzem Polski Kategorii Gołębie Młode w Roku 2018: Gasperowicz Adam
Region: VI Okręg: Zielona Góra Oddział: Nowa Sól 2 Konk.: 4 Pkt: 958,11

Reprezentacja Polski

Na Środkowoeuropejską Wystawę Gołębi Pocztowych 2018

Trencin - Słowacja

 

KLASA OLIMPIJSKA STANDARD DOROSŁE

Samczyki:

1. Fijas WŁADYSŁAW

  • OPOLE POŁUDNIE

  • PL-0147-14-2844

  • śred. ocena sędziowska: 92,75

2. PISZCZEK STANISŁAW 

  • KATOWICE

  • PL-0124-14- 355

  • śred. ocena sędziowska: 92,58

3. Miłosz PAJĄK  

  • KIELCE

  • PL-0182-13-8079

  • śred. ocena sędziowska: 92,58

4. PRZYWARA MAREK

  • OPOLE POŁUDNIE

  • PL-0254-15-3996

  • śred. ocena sędziowska: 92,50

5. ANTONI DYRDA

  • KATOWICE

  • PL-0163-14- 741

  • śred. ocena sędziowska: 92,50

 

Samiczki:

1. KOŁODZIEJ M. i M.

  • LEGNICA

  • PL-0395-14-2956

  • śred. ocena sędziowska: 92,58

2. Jacek SMÓŁKA  

  • BIELSKO-BIAŁA

  • PL-019-14-699

  • śred. ocena sędziowska: 92,50

3. KOŁODZIEJ M. i M.

  • LEGNICA

  • PL-0395-13-8959

  • śred. ocena sędziowska: 92,42

4. Zasadni Piotr Mieczysław

  • NOWY SĄCZ

  • PL-038-15--5594

  • śred. ocena sędziowska: 92,25

5. ZNISZCZOŁ JANUSZ

  • KATOWICE

  • PL-0129-14-2222

  • śred. ocena sędziowska: 92,25

KLASA SPORT - A

1. Michał TRÓJCZAK    

  • WARSZAWA

  • PL-0452-14-5118

  • PktSw./Coef  30,563

2. Paweł MĘDRYSA      

  • KRAKÓW

  • PL-0388-14-2035

  • PktSw./Coef 31,940

3. TRZASKA MAREK

  • OPOLE POŁUDNIE

  • PL-0264-14-9155

  • PktSw./Coef 33,181

KLASA SPORT - B

1. PIOTROWSKI MAŁG.i MAR.   

  • KATOWICE

  • PL-0422-14-2041

  • PktSw./Coef 8,573

2. BARANOWSKI TEAM              

  • WARSZAWA

  • PL-03-15-12033

  • PktSw./Coef 12,509

3. Paweł MĘDRYSA             

  • KRAKÓW

  • PL-0388-14-0350

  • PktSw./Coef 14,422

KLASA SPORT - C

1. Edward KOZIEŁ            

  • KIELCE

  • PL-0171-12-789

  • PktSw./Coef 8,717

2. A.Ewa HAŃDEREK               

  • BIELSKO-BIAŁA

  • PL-034-14-4051

  • PktSw./Coef 10,472

3. KAHLER KRYSTIAN       

  • KATOWICE

  • PL-0125-13-3603

  • PktSw./Coef 12,231

KLASA SPORT - D

1. MUSIK WITOLD i PIOTR        

  • KATOWICE

  • PL-0137-14-2250

  • PktSw./Coef 18,089

2. WIECZORKIEWIC-BIAŁOWĄS   

  • WROCŁAW

  • PL-0348-15- 28

  • PktSw./Coef 21,475

3. WĘGLEWSKI KRZYSZTOF      

  • ŁÓDŹ

  • PL-0227-13-8899

  • PktSw./Coef 24,182

 

KLASA SPORT - E (Maraton)

1. Andrzej NALEPA       

  • KRAKÓW

  • PL-0198-12- 243

  • PktSw./Coef 11,799

 

2. MARKS JAN i RAFAŁ            

  • KATOWICE

  • PL-0400-14-2829

  • PktSw./Coef 13,838

 

3. Gabryś Piotr Rafał   

  • NOWY SĄCZ

  • PL-229-12-3733

  • PktSw./Coef 17,442

KLASA SPORT - F (Gołębie Młode)

1. KOSTORZ ŻÓŁKIEWICZ           

  • OPOLE

  • PL-0268-17-4147

  • PktSw./Coef 0,883

2. LAZAR GRZEGORZ                 

  • KATOWICE

  • BELG-17-3087823

  • PktSw./Coef 0,931

3. GLANDYS MIECZYSŁAW         

  • KATOWICE

  • PL-0408-17- 277

  • PktSw./Coef 2,580

KLASA SPORT - G (Gołębie Roczne)

1. ŁUKASZ BŁACHNIO    

  • LUBLIN

  • PL-03-16-3142

  • PktSw./Coef 5,033

2. Adam KWIATKOWSKI     

  • KIELCE

  • PL-0176-16-4422

  • PktSw./Coef 5,930

3. Edmund WEGNER        

  • BYDGOSZCZ

  • PL-036-16-8153

  • PktSw./Coef 7,094

 

KLASA SPORT - H (Gołębie Dorosłe)

1. KRASIK DARIUSZ          

  • WROCŁAW

  • PL-0354-13-6580

  • PktSw./Coef 6,868

2. Krzysztof TOMIAK    

  • POZNAŃ

  • PL-0284-13-3030

  • PktSw./Coef 14,487

3. JENDRYSIK AREK i MARIO   

  • KATOWICE

  • PL-0160-13-5121

  • PktSw./Coef 15,863

KLASA OLIMPIJSKA STANDARD MŁODE

Samczyki:

1. Marszałkowski Mariusz i Mirosław

  • GDAŃSK

  • PL-058-17-67

  • śred. ocena sędziowska: 92,25

2. T.M.D.A. MAJER

  • OPOLE

  • PL-0253-17-265

  • śred. ocena sędziowska: 92,17

 

Samiczki:

1. Jerzy WÓJCIK

  • WAŁBRZYCH

  • PL-0334-17-6761

  • śred. ocena sędziowska: 92,33

2. NOWAK DAMIAN i BERNARD

  • OPOLE POŁUDNIE

  • PL-0259-17-2203

  • śred. ocena sędziowska: 92,25

One comment on “
  1. xxx5omek pisze:

    Przejrzysta strona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top
Przejdź do paska narzędzi